Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości


Transmisja IX sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej

25.07.2019

Transmisja z IX sesji Rady Miejskiej dostępna jest pod linkiem: https://youtu.be/vJZK-DVHA6Y


Wakacyjne warsztaty artystyczne dla dzieci

24.07.2019

Zespół Solatium chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.
Od poniedziałku uzdolnione artystycznie dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez członków zespołu, a efektem spotkań będzie widowisko muzyczne, które każdy będzie mógł obejrzeć we wrześniu.
Festyn Rodzinny

24.07.2019

21 lipca 2019 r. na Placu Kościuszki odbył się Festyn Rodzinny. Mieszkańcy naszej gminy mogli spotkać się w piknikowej atmosferze, posłuchać muzyki, porozmawiać i spędzić ze sobą trochę czasu. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci: były darmowe dmuchane zabawki i popcorn, zaś Studio Artystyczno-Kreatywne "Tita" zapewniło szereg zabaw i animacji. Całe rodziny mogły bawić się przy skocznych rytmach muzyki z Mobilną Akademią Rozwoju "Paaro". Popularnością cieszył się przepyszny bigos przygotowany przez kuchnię Przedszkola w Dąbrowie Białostockiej. Sporym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez druhów z Oddziału Gminnego OSP. Na scenie zaprezentował się zespół "Solatium".

Wakacyjne zabawy

24.07.2019

Od 1 lipca 2019 r. w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej trwają wakacyjne zabawy dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. MOGK współpracował w tym czasie z wolontariuszami z 4 krajów, którzy byli w Polsce dzięki programowi Erasmus+ i Stowarzyszeniu Anawoj. Dzieci mogły poznać tradycje i zabawy z poszczególnych krajów. Bawiły się na hali w liceum przy okazji dnia sportu. Odwiedziły Biebrzański Park Narodowy, gdzie mogły gościć na Dniu Trzmiela i Dniu Wilka. Uczestniczyły tam w ciekawych warsztatach i prelekcjach ze znanymi przyrodnikami. W dniach 22.07-26.07 MGOK gości małego przyjaciela Photona, który uczy dzieci podstaw programowania i jest niemałą atrakcją.
Marszałek zaprasza na wielki Piknik Rodzinny

19.07.2019

Koncerty, gry i zabawy dla dzieci, balonowe zoo, wielka zjeżdżalnia, naukobus , kapsuła Green Velo – to tylko część atrakcji, które będą czekać na mieszkańców Białegostoku i całego regionu w najbliższą sobotę (20.07.) na dziedzińcu Pałacu Branickich. Odbędzie się tam Piknik Rodzinny.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla gości pikniku w każdym wieku. Będą gry i zabawy dla dzieci, kino 5d, balonowe miasteczko i wielka zjeżdżalnia. Młodzi naukowcy będą mogli poznawać prawa nauki poprzez samodzielne eksperymentowanie. Coś dla siebie znajdą też fani wojskowości – podczas pikniku będzie można m.in. zobaczyć sprzęt wojskowy. Organizatorzy przygotowują też liczne atrakcje muzyczne.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Link do wydarzenia na Fb;
https://www.facebook.com/events/210171009870224/?notif_t=event_calendar_create¬if_id=1562848570101995


Festyn Rodzinny

17.07.2019
SZAFING NIE SZOPING

17.07.2019Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.