Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości


Walne Zebranie Sprawozdawcze miejscowego Koła Hodowców Koni

20.03.2019

20 marca 2019 r. na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze miejscowego Koła Hodowców Koni. Podczas zebrania odbyły się wybory Prezesa, Zarządu oraz Delegatów na Walny Zjazd WZHK w Białymstoku.


Pokaz sprzętu wojskowego w ramach rocznicy wstąpienia Polski do NATO

19.03.2019

1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza na spotkanie połączone z prezentacją sprzętu wojskowego, które ma na celu upamiętnienie 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO. Pokaz sprzętu, a także możliwość zapoznania się z wyposażeniem indywidualnym żołnierzy odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w godz. 13:00-15:00 na Targowisku miejskim w Dąbrowie Białostockiej przy ul. Sportowej.


Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej

13.03.2019

12 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej, na którym m.in. przedstawiono sprawozdanie z działalności zarządu Podlaskiej Izby Rolniczej, a także dyskutowano nad aktualnymi problemami, z którymi borykają się rolnicy.
W zebraniu uczestniczyli m.in. Bożena Jelska-Jaroś - Wicestarosta Powiatu Sokólskiego, Artur Gajlewicz - Burmistrz Dąbrowy Białostockiej, Paweł Mędrek - Powiatowy Lekarz Weterynarii, Mirosław Mikołajczyk - Kierownik Powiatowego Biura ARiMR w Sokółce oraz delegaci z izb rolniczych. Ponadto obecni byli sołtysi z terenu Gminy Dąbrowa Białostocka, którzy mieli możliwość uzyskania informacji w sprawach ich dotyczących, związanych z prowadzoną działalnością rolniczą od przedstawicieli organów wykonujących zadania na rzecz rolnictwa.Wyrazy głębokiego współczucia

12.03.2019
Wyrazy głębokiego współczucia

11.03.2019
Życzenia z okazji Dnia Kobiet

08.03.2019


Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.