Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości

Nowe wrota garażowe w OSP Olsza

28.11.2019

Nowe wrota garażowe zostały zamontowanie w garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszy. Są to drzwi w pełni zautomatyzowane, uruchamiane zdalnie pilotem co w dużej mierze przyspieszy i ułatwi alarmowy wyjazd do zdarzenia. Całkowity koszt zakupu i montażu wyniósł 12 000 zł. Środki na zakup i montaż zostały pozyskane z dotacji z Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczgo.

Transmisja XII sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej

28.11.2019

Transmisja z XII sesji Rady Miejskiej dostępna jest pod linkiem: https://youtu.be/QQgwRxBVoKUŻyczenia Burmistrza Dąbrowy Białostockiej z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

22.11.2019

W dniu 20 listopada Burmistrz Dąbrowy Białostockiej z okazji Święta Pomocy Społecznej – Dnia Pracownika Socjalnego złożył życzenia i wręczył na ręce Pani Kierownik pamiątkowy grawerton oraz kwiaty wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Białostockiej. Podziękował im za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka i życzył dalszej owocnej pracy i satysfakcji z wykonywanych obowiązków na rzecz potrzebujących. Pogratulował Pani Kierownik Agnieszce Poważa oraz pracownikom MOPS wyróżniania przyznanego przez Wojewodę Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego za zaangażowanie i podejmowane działa w trosce o najbardziej potrzebujących oraz profesjonalną i oddaną pracę.

Informacja o zwołaniu XII sesji Rady Miejskiej

22.11.2019

- Informacja o zwołaniu XII Sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej.
- Projekty uchwał.


WYRÓŻNIENIE MOPS W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ

21.11.2019

W dniu 20 listopada 2019 roku w ramach wojewódzkich obchodów Dnia Pracownika Socjalnego, Wojewoda Podlaski – Bohdan Paszkowski wyróżnił Kierownika i Pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Białostockiej za zaangażowanie w działania podejmowane w trosce o najbardziej potrzebujących oraz profesjonalną i oddaną pracę na rzecz drugiego człowieka.
Wyróżnienie i słowa uznania w postaci grawertonu Wojewoda Podlaski przekazał na ręce Agnieszki Poważa – Kierownika Ośrodka.
W ten sposób Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Białostockiej został wyróżniony jako jedna z pięciu jednostek, w tym jako jeden z dwóch Ośrodków Pomocy Społecznej z województwa podlaskiego.
Życzenia z okazji Święta Pomocy Społecznej - Dnia Pracownika Socjalnego

21.11.2019
Informacja

20.11.2019


Urząd Miejski w Dąbrowie Białostockiej informuje,
że w dniach 21.11 i 22.11 kasa urzędu będzie czynna
w godzinach 11:00 - 14:30
Remont przystanków autobusowych na terenie gminy

18.11.2019

W bieżącym roku kalendarzowym na terenie Gminy Dąbrowa Białostocka zostały wyremontowane przystanki autobusowe. We wsiach Łozowo, Sadek oraz Podbagny zakres prac obejmował wymianę więźby dachowej i pokrycia dachowego oraz uzupełnienie ubytków i malowanie ścian, natomiast przystanek we wsi Grabowo został odnowiony przez pomalowanie ścian. Zadanie zostało zrealizowane przez Burmistrza Dąbrowy Białostockiej ze środków własnych gminy w oparciu o pracowników zatrudnionych w ramach robót publicznych. Prace remontowe poprawiły estetykę, jak również funkcjonalność dla osób korzystających z transportu publicznego.
Jubileusz 20 – lecia działalności Stowarzyszenia „EDUKATOR”

15.11.2019

15 listopada 2019 r. odbył się jubileusz 20 – lecia działalności Społeczno – Oświatowego Stowarzyszenia Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „EDUKATOR” w Łomży, w którym uczestniczył m.in. Burmistrz Dąbrowy Białostockiej – Artur Gajlewicz. Jednym z zadań Stowarzyszenia jest prowadzenie publicznych i niepublicznych placówek oświatowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Na terenie Gminy Dąbrowa Białostocka funkcjonują 3 Szkoły Podstawowe: w Suchodolinie, Reszkowcach oraz Kamiennej Nowej, których organem prowadzącym jest Stowarzyszenie „EDUKATOR”.

Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.