Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości

Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne

09.07.2018
I edycja konkursu dla mieszkańców woj. podlaskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskim”

09.07.2018
Informacja o spotkaniu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - wsparcie z funduszy europejskich na rozwój turystyki"

05.07.2018

17 lipca 2018 r. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej.

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich mającą na celu wspieranie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, działających w branży turystycznej oraz okołoturystycznej w Polsce Wschodniej, z wykorzystaniem instrumentów finansowych.

Więcej informacji:
https://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/dowiedz_sie_wiecej_o_programie/wez_udzial_w_szkoleniach_i_konfe/spotkanie-informacyjne--137.html


XLI sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej

05.07.2018

W dniu 29 czerwca 2018 r. odbyła się XLI sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej, na której Radni podjęli uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z wykonania budżetu za 2017, zmian w budżecie gminy na 2018 rok, zamiar likwidacji filii bibliotecznych, ustalenia punktów sprzedaży alkoholu. Został złożony wniosek o nieudzielenie absolutorium Burmistrzowi, wobec którego głosowania nie rozstrzygnięto. Ponadto Burmistrz wręczył nagrody za pracę o gminie, które otrzymali Michał Saczek i Marta Jodczyk.


Informacja MOPS

29.06.2018

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Białostockiej informuje, iż informacja o przyznaniu świadczenia dobry start (300+) na wskazany przez wnioskodawcę adres poczty elektronicznej - o ile wnioskodawca wskazał adres poczty elektronicznej we wniosku, będzie przekazywana z następującego adresu poczty elektronicznej: mops@zetobi.com.pl

Powyższa informacja ma na celu zminimalizowanie ryzyka podszywania się potencjalnych oszustów pod instytucje publiczne i ograniczenie próby wyłudzeń.

Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.