Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Sokółce w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie powiatu sokólskiego

12.04.2019

Nowe ogłoszenie

09.04.2019

Do BIP-u zostało dodane nowe ogłoszenie:
- Informacja o treści złożonych ofert - Poprawa stanu infrastruktury przedszkolnej w Dąbrowie Białostockiej.


Informacja

09.04.2019

Burmistrz Dąbrowy Białostockiej po zebraniu informacji od Dyrektorów szkół, dla których gmina jest organem prowadzącym informuje, że zaplanowany egzamin gimnazjalny zostanie przeprowadzony w ustalonym terminie zgodnie z harmonogramem tj. 10-12 kwietnia 2019 r.

Burmistrz Dąbrowy Białostockiej
Artur Gajlewicz


Informacja o przerwach w dostawie wody

09.04.2019

Firma STRABAG Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca na kontrakcie "Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 673 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Dąbrowa Białostocka – Sokółka wraz z obejściami miejscowości" informuje, że w związku z przebudową sieci wodociągowej w m. Dąbrowa Białostocka (skrzyżowanie ul. Jana Pawła II i dw 670) będą przerwy w dostawie wody dostarczanej przez PGKiM w Dąbrowie Białostockiej w dniu 11.04.2019 w godz. 9-15.


Pokaz sprzętu wojskowego

08.04.2019

5 kwietnia 2019 r. na targowisku miejskim w Dąbrowie Białostockiej odbył się pokaz sprzętu wojskowego. Mieszkańcy Dąbrowy Białostockiej mogli obejrzeć opancerzone transportery, a także sprzęt znajdujący się na wyposażeniu (min. stroje, lornetki, broń, łaziki). Dodatkową atrakcją były wojskowe helikoptery, które w okresie prezentacji latały nad miastem. Prezentowany sprzęt oglądały między innymi dzieci z przedszkola, rodziny z dziećmi, młodzież, seniorzy oraz uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej, którzy mieli również okazję zapytać i porozmawiać o szczegółach pracy wojskowych.
Informacja Burmistrza dotycząca strajku nauczycieli

05.04.2019

Burmistrz Dąbrowy Białostockiej w związku z planowanym strajkiem nauczycieli, który ma się rozpocząć 8 kwietnia 2019 roku, informuje, że w szkołach prowadzonych przez Gminę Dąbrowa Białostocka zostanie zorganizowana w miejsce zajęć dydaktycznych, opieka dla uczniów, którzy przyjdą w tych dniach do szkoły.

Opieka będzie zapewniona przez okres trwania strajku organizowanego przez Związki Zawodowe Nauczycieli.


Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.