Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości

Konkurs „Ogrody przyjazne przyrodzie”

06.06.2017

Biebrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza mieszkańców gmin biebrzańskich do udziału w konkursie: „Ogrody przyjazne przyrodzie”.
Jeśli Twój ogród:
– pachnie różnorodnymi kwiatami i ziołami
– ma rodzime gatunki roślin
– rozbrzmiewa śpiewem ptaków
– jest stołówką dla pszczół i innych pożytecznych owadów
– daje schronienie dla płazów, gadów i drobnych ssaków
– istnieje nie tylko dla Ciebie…
Pochwal się nim!
Konkurs jest skierowany do mieszkańców gmin: Wizna, Jedwabne, Radziłów, Grajewo, Trzcianne, Goniądz, Jaświły, Suchowola, Rajgród, Bargłów Kościelny, Sztabin, Dąbrowa Białostocka, Lipsk i Nowy Dwór.
Więcej informacji na stronie:
https://www.biebrza.org.pl/1050,ogrody-przyjazne-przyrodzie.html
Regulamin
Karta zgłoszeniowa


Ogłoszenie Biebrzańskiego Parku Narodowego

06.06.2017

Na stronie Biebrzańskiego Parku Narodowego w Biuletynie Informacji Publicznej został ogłoszony przetarg na wykonanie usługi polegającej na odkrzaczaniu oraz koszeniu bagiennych łąk.
Szczegóły tutaj.


100. rocznica urodzin

05.06.2017

W dniu 1 czerwca 2017 r. setną rocznicę urodzin obchodziła Pani Leonarda Juchniewicz z Jałówki. Z tej okazji Burmistrz Dąbrowy Białostockiej oraz przedstawiciele KRUS z Dąbrowy Białostockiej złożyli jubilatce najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, a także wręczono pamiątkowy grawerton, kwiaty oraz przekazano listy gratulacyjne od Pani Premier i Wojewody Podlaskiego.Informacja

02.06.2017

13 czerwca 2017 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej (I piętro) odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Europejskiego Centrum Wspierania Innowacji i Nowych Technologii w Białymstoku w ramach prowadzonej rekrutacji uczestników do projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. NOWY START W ŻYCIE - Aktywna integracja osób doświadczających wielokrotnego wykluczenia społecznego w woj. podlaskim.

Szczegóły dotyczące Projektu w zamieszczonych załącznikach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami firmy UNIBEP S.A.

31.05.2017

Burmistrz Dąbrowy Białostockiej zaprasza zainteresowanych mieszkańców Dąbrowy Białostockiej na spotkanie z przedstawicielami firmy UNIBEP S.A., które odbędzie się o godzinie 11, w dniu 05 czerwca 2017r. w kinie Lotos przy ul. Kunawina w Dąbrowie Białostockiej. Firma UNIBEP S.A. realizuje inwestycję pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 673 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Dąbrowa Białostocka – Sokółka”. Spotkanie będzie dotyczyło planowanym przez firmę UNIBEP S.A. uruchomieniem mobilnej wytwórni mas bitumicznych związanej z realizacją w/w inwestycji. Na spotkaniu zostaną omówione kwestie związane z proponowaną lokalizacją, zasadami funkcjonowania i okresem funkcjonowania wytwórni. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firmy UNIBEP S.A., którzy wyjaśnią kwestie związane z planowaną lokalizacją wytwórni mas bitumicznych.


Rewitalizacja Gminy Dąbrowa Białostocka - Zaproszenie na spacery badawcze

31.05.2017

Nowe ogłoszenie

29.05.2017

Do BIP-u zostało dodane nowe ogłoszenie:
- Wykaz nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na okres do 3 lat.


Nowe ogłoszenie

27.05.2017

Do BIP-u zostało dodane nowe ogłoszenie:
- Ogłoszenie o zamówieniu - Dostawa dwóch wozów strażackich.

Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.